Kaina: 250 Eur + viza 5 Eur
Išvykimas iš: Vilniaus, Kauno ir Panevėžio
Programa
1 diena
– Išvykstate iš Lietuvos.
– Kelionė per Latviją, Estiją. Nakvynė viešbutyje Narvoje (Estijoje).arba per _Pskovą.tada nakvynė Pskove.

2 diena
– Pusryčiai.
– Atvykstate į Sankt Peterburgą.
– Įsikuriate viešbutyje.
– Apžvalginė ekskursija po miestą: Nevskio prospektas, Žiemos rūmai, Dekabristų, Isakijaus aikščių architektūriniai ansambliai, Vasaros sodas, Admiralitetas, Aurora, Kazanės soboras, Narvos triumfo arka. Petropavlovsko tvirtovė, kurioje palaidoti Rusijos carai, vėliau tapusi kalėjimu. Šv. Petro ir Povilo soboras, jo sarkofaguose ilsisi Rusijos imperatorių palaikai.
– Laisvas laikas.
– Nakvynė viešbutyje.

3 diena
– Pusryčiai.
– Išvyka į rusų Versalį – Peterhofą – carų vasaros rezidenciją. Tai nuostabus XVIII a. architektūros ansamblis ir parkas ant Suomių įlankos kranto. Grožėjimasis nuostabiais rūmais, nepakartojama fontanų alėja ir kaskadų terasa, graikų bei romėnų mitologijos personažus vaizduojančiomis skulptūromis.
– Po pietų Jekaterinos rūmų Puškine lankymas. Tai įspūdingi XVIII a. baroko stiliaus rūmai ir parkas su daugybe skulptūrų ir paviljonų.
– Laisvas laikas.
– Nakvynė viešbutyje.

4 diena
– Pusryčiai.
– Ekskursija į vieną iš didžiausių muziejų pasaulyje – Ermitažo kompleksą su 535 kambarių Žiemos rūmais, vienu metu galinčiais sutalpinti apie 3 mln. eksponatų. Rūmų architektas B. Rastrelis (XVIII a.).
– Laisvas laikas. Jo metu galite aplankyti Zoologijos muziejų, keistenybių muziejų – Kunst-kamerą arba Isakijaus soborą.
– Vakare išvykstate namo.
– Naktis autobuse.

5 diena
– Grįžimas į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, gido paslaugos, 3 nakvynės su pusryčiais.
Papildomai: apie 35- 40 Eur lankomiems objektams. Viza 5 Eur.
* Objektų lankymo tvarka ir skaičius gali keistis.