1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje prie Vokietijos sienos Slubice.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Drezdeną. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Drezdeną, vadinamą “Elbės Florencija”. Pasivaikščiojimas Briul terasa, vadinama “Europos balkonu”; atstatyta Dievo Motinos katedra; „Karališkoji eisena“ – freska iš daugybės porcelianinių plokštelių, kurioje pavaizduoti Vetinų dinastijos kunigaikščiai; renesanso stiliaus Karališkieji rūmai ir Karališkosios šeimos koplyčia, garsioji Zemperio opera, Cvingerio rūmai. Muziejų lankymas pagal pageidavimus: paveikslų galerija Cvingerio rūmuose* (A.Diurerio, Ticiano, Džordžonės, Rafaelio, Rubenso, Rembranto originalūs darbai), brangenybių ekspozicija – “Žalieji skliautai”*Važiuojame į Saksonijos Šveicariją,grožimės Elbės upės uolomis,aplankome Konigšteino pilį. Laisvas laikas. Naktis Viešbutyje prie Dresdeno.

3 diena Pusryčiai.Išvykstame Į Paryžių..Vakare atvykstame į Paryžių.Apgyvendinmas viešbutyje.Laisvas laikas.Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija Paryžiuje pėsčiomis. Pasivaikščiojimas po Paryžiaus Meką – Monmartro rajoną: Šventosios Širdies bažnyčia, Tertre aikštė, Mulen Ružas. Ekskursija po istorinį miesto centrą: Site sala, su žymiąja Dievo Motinos katedra, Teisingumo rūmai, Rotušė, Ž. Pompidu centras, Luvras*, Tiuleri sodai. Vakare pakilimas į Eifelio bokštą*. Pageidaujantiems – plaukimas laivu* Senos upe, besigrožint nepakartojama naktinio Paryžiaus panorama. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Išvyka į Disneilendą*, kur laukia įvairios linksmybės ir smagūs Volto Disnėjaus herojai. Įvairūs atrakcionai pasitinka ne tik pačius mažiausius, bet ir suaugusius. Čia galėsite išbandyti ‘Indiana Džons’ kalnelius, ‘Skrydį į mėnulį’ , apsilankyti ‘ Piratų saloje’ ir ‘ Vaiduoklių name’. (Norintieji galės pasilikti Paryžiuje ir dieną skirti tolesnei pažinčiai su Paryžiumi ir pasirinktinai aplankyti žymiuosius muziejus: d‘Orsey*, Rodeno*, S. Dali* ir kt). Vakare grįžtame į Paryžių. Nakvynė viešbutyje.

6 diena Pusryčiai. Ekskursijos po Paryžių tęsinys: moderniausias Paryžiaus rajonas – La Defance, kuris pribloškia šiuolaikiškais architektūros sprendimais ir dangoraižiais, Eliziejaus laukai, Triumfo arka. Vykstame į Versalį. Apsilankymas Liudviko XIV karališkoje rezidencijoje*. Rūmų parkas su fontanais, skulptūromis, Mažuoju ir Didžiuoju Trianonais, Hameau kaimeliu yra laikomas prancūziškojo stiliaus parkų šedevru. Vakarop išvykstame namo.

7diena. Vakare atvykstame į nakvynės vietą Slubice(Lenkija).

8diena. Pusryčiai.. Išvykstame namo.

Kelionės kaina : 450 Eur su 6 nakvynėmis ; Papildomai : apie 80eurų muziejams(pagal pageidavimus).